Kontakt: +48 62 768 04 83

Technologia & Know how

Laboratorium

Nasza firma posiada własny Dział Badań i Rozwoju, który ustawicznie pracuje nad optymalizacją i wdrażaniem nowych produktów. Własne zaplecze laboratoryjne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i doświadczona kadra, pozwalają na dostarczanie naszym klientom innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań.

Najnowocześniejsze na świecie linie produkcyjne

W dziale produkcji dysponujemy najnowocześniejszymi na świecie liniami produkcyjnymi, zaprojektowanymi zgodnie z naszym wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu, możemy sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów. Zarówno z naszymi dostawcami maszyn jak i surowców, jesteśmy zaangażowani we wdrażanie najnowocześniejszych rozwiązań jeszcze w fazie ich projektowania i dalej na etapie komercjalizacji.

Unikalne możliwości technologiczne

Dysponujemy unikalnymi możliwościami technologicznymi, które pozwalają nam dostarczać najnowocześniejsze produkty na rynku folii. Jako jedna z pierwszych firm zaczęliśmy dostarczać folie poliolefinowe w zaawansowanych strukturach 5-warstwowych. Innym przykładem naszego oddania idei dostarczania najlepszych technologicznie produktów może być dostarczanie produktów poddanych specjalnemu procesowi odprężania, dającemu perfekcyjną płaskość folii, co ma przełożenie na efektywność późniejszych procesów przetwórczych naszych klientów.